Google - Digix ulotki wizytówki druk Oświęcim

Idź do spisu treści

Menu główne:

Nawet najlepsza strona internetowa nie przyniesie pożądanych efektów jeśli Twoi potencjalni klienci nie będą mieli szansy jej zobaczyć.
Z reklamą jest tak, że każdy wie że jest ważna, ale nie każdy wie jak sprawić, aby przyniosła pożądany efekt.
My wiemy :) więc jeśli zamierzasz reklamować swoją firmę w Internecie, pomożemy Ci ją szybko i z oczekiwanym efektem wypromować.
W ramach marketingu Internetowego zapewniamy reklamę każdego typu: linki sponsorowane (AdWords), pozycjonowanie, e-mailing, banery reklamowe flash oraz statyczne, oraz pozostałe, wszelkiego rodzaju dostępne formy reklamowe.

Kampanie Google AdWords – linki sponsorowane / SEM


W tradycyjnych formach reklamy online, reklamy są kierowane do wszystkich odbiorców bez względu na ich zainteresowania, co sprawia że są mało skuteczne.
Zaletą Google AdWords jest fakt że reklamy są wyświetlane tylko tym użytkownikom którzy szukają konkretnych produktów lub usług.
Gdy tylko użytkownik wpisze w Google słowo kluczowe odpowiadające Twojej ofercie, system AdWords określi czy wyświetlić reklamę.
AdWords to bardzo skuteczna forma reklamy.

Program umożliwia:
- kierowanie reklam na dowolną lokalizację (dowolny kraj, województwo, miasto lub niestandardowy region),
- w dowolnym czasie (możliwe jest określenie dowolnego przedziału godzin i dni w jakich reklamodawca chce się wyświetlać,
- kierowanie reklam na dowolny język lub grupę demograficzną,
- dużą zaletą jest możliwość kierowania reklam (w sieci reklamowej Google) na wiele tysięcy tematycznych witryn,
- reklamowanie w AdWords można dokładnie mierzyć dzięki czemu pozwala to na dokładne określenie zwrotu z inwestycji ROI (Return of investment).

 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego