Facebook - Digix ulotki wizytówki druk Oświęcim

Idź do spisu treści

Menu główne:

Portale społecznościowe zajmują bardzo ważne miejsce wśród nowoczesnych kanałów komunikacji. Najpopularniejszy z nich - Facebook na całym świecie ma już ponad 900 milionów użytkowników i liczba ta ciągle rośnie. Coraz większą popularnością Facebook cieszy się również w Polsce, gdzie do niedawna dominowała Nasza-Klasa (zmieniona później na NK.pl). Liczba aktywnych kont na Facebook'u w naszym kraju wynosi ponad 8 milionów. Taka liczba użytkowników na jednym portalu daje firmom niesamowite możliwości promocji i dotarcia do ogromnej liczby potencjalnych klientów.
Agencja Interaktywna Webiso specjalizuje się w prowadzeniu kampanii społecznościowych na Facebook'u, tworzeniu profesjonalnych profili firm (inaczej Fanpage) oraz zdobywaniem fanów. Bardzo istotne jest aby Fanpage był atrakcyjny wizualnie oraz dobrze prowadzony - przekłada się to bezpośrednio na wizerunek firmy.

Stworzymy dla Ciebie profesjonalny Fanpage odpowiadający Twoim wymaganiom, spójny z identyfikacją wizualną Twojej firmy, będący jej odpowiednim wizerunkiem.

To co wyróżnia naszą ofertę spośród innych to m. in. unikalny, tworzony od podstaw projekt graficzny Twojego profilu, który odróżni go od tysięcy innych, a dla odwiedzających będzie atrakcyjny wizualnie i przyczyni się do kreowania pozytywnego wizerunku firmy.
Niezwykle ważne jest również odpowiednie prowadzenie profilu na Facebook'u, umieszczanie nowości i informacji z Twojej oferty, porad mogących zainteresować Twoich potencjalnych klientów. Działanie długofalowe to m.in. zdobywanie fanów na Facebook'u. Prowadzenie różnego rodzaju akcji, konkursów, ankiet przyczynia się do zwiększenia liczby i aktywności fanów

Skontaktuj się z nami! Wprowadzimy Cię w świat Facebook'a, zaproponujemy najlepiej dopasowane działania wizerunkowe, stworzymy i poprowadzimy dla Ciebie profil na Facebook'u, zdobywając i stale zwiększając liczbę fanów.

 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego